ANKET FORMU

 

Bu anket formu Sağlık Bilimleri Üniversitesi, Sağlık Yönetimi Anabilim Dalı’nda yürütülmekte olan “Sağlık Turizminde Yapay Zekâ Destekli Kişiselleştirilmiş Dijital Pazarlama Platformu” başlıklı doktora tez çalışması için yapılmaktadır. Sizlerden edinilecek bilgiler tamamen bilimsel amaçlı kullanılacaktır. Katkılarınız bizim için önemlidir. Şimdiden değerli katkılarınızdan dolayı teşekkür ederiz.

                                                                                  

 Araştırmacı: Mehmet Beşir DEMİRBAŞ

Cinsiyet

 *

Yaş

 *

Eğitim düzeyiniz nedir? 

 *

Medeni Durumunuz Nedir? 

 *

Kaç çocuğa sahipsin? 

 *
Hangi ülke vatandaşısınız? *
Hangi ülkede yaşıyorsunuz? *
Türkiye’de tekrar sağlık hizmeti almak ister misiniz? *

1. Sağlık turizmi hizmeti alırken hangi faktörler sizi etkiler? (Sizin için en önemli 5 maddeyi seçiniz)

 *

2. Kendi ülkeniz dışında başka bir ülkeden sağlık hizmeti almak istemenizin sebebi nedir? (Birden fazla seçim yapabilirsiniz)

 *

3. Türkiye’den hangi sağlık hizmetini satın aldınız? (Birden fazla seçim yapabilirsiniz)

 *

4. Türkiye’ye gelirken seyahatinizi nasıl planladınız? (Birden fazla seçim yapabilirsiniz)

 *

5. Türkiye’den sağlık hizmeti almaya karar verirken aşağıda yer alan hangi madde(ler) sizi etkiledi? (Birden fazla seçim yapabilirsiniz)

 *

6. Sağlık turizmi hizmeti alırken size sağlık, konaklama, ulaşım ve turistik aktiviteyi de içeren paket tur seçeneklerinin sunulması kararınızı olumlu yönde etkiler mi? 

 *

7. Sağlık turizmi hizmeti almaya karar verirken hangi kültürel sınırlılıklar kararınızı olumsuz etkiler? (Birden fazla seçim yapabilirsiniz)

 *

8. Herhangi bir alerjiniz var mı? (Birden fazla seçim yapabilirsiniz)

 *

9. Sağlık turizmi destinasyonu ararken hangi hizmetleri önemser ve tercih edersiniz? (Birden fazla seçim yapabilirsiniz)

 *

10. Sağlık turizmi hizmeti alırken aynı zamanda aşağıdaki hangi aktiviteyi yapmayı tercih edersiniz? (Birden fazla seçim yapabilirsiniz)

 *

11. Sağlık turizmi hizmeti alırken ödeme yöntemi olarak aşağıdakilerden hangisini tercih edersiniz? (Birden fazla seçim yapabilirsiniz)

 *

12. Sağlık turizmi hizmeti alırken hangi kültürel aktiviteleri yapmayı tercih edersiniz? (Birden fazla seçim yapabilirsiniz)

 *

13. Aşağıdaki mutfaklardan hangisini tercih edersiniz (Birden fazla seçim yapabilirsiniz)

 *

14. Yemek tercihleriniz nelerdir? (Birden fazla seçim yapabilirsiniz)

 *
Katkılarınız

Bu çalışmanın onayı, Sağlık Bilimleri Üniversitesi Hamidiye Etik Kurulu Tarafından "03.10.2023-21875" Tarih ve Sayılı kararla verilmiştir.